My Cart

Ваш кошик

Товарів 0   /   На суму 0.00

Методи використання мінеральних тіней Everyday Minerals

Всі мінеральні тіні мають розсипчасту текстуру , тому при нанесенні на шкіру повік необхідно дотримуватися кілька простих правил:
 
- Щоб тіні не обсипалися , на пензлик набираємо зовсім небагато тіней і накладаємо їх поступово шарами , тим самим домагаючись бажаного ефекту на очах ;
- При розтушовуванні тіней ведемо пензлик акуратно , плавними рухами.
 
Існують два способи нанесення мінеральних тіней - звичний нам сухий спосіб або вологий спосіб . Вологий спосіб нанесення полягає в тому , що тіні наносяться пензлем або аплікатором , попередньо змоченим у воді. При вологому нанесенні колір тіней стає більш інтенсивним , яскравим і глибоким , а результат тримається довше , ніж при звичайному сухому нанесенні.

 

Як правильно наносити тіні вологим способом: 
- Занурте пензлик або аплікатор для тіней в воду, вичавіть кисть так, щоб вона залишалося вологою, але не мокрою; 
- Підхопите пензлем або аплікатором необхідну кількість тіней, що не набирайте відразу занадто багато, інакше вони ляжуть плямою; 
- Наносите тіні у звичній послідовності, м'яко растушевивая кордону до того, як тіні встигнуть підсохнути.
 
Не бійтеся експериментувати з мінеральними тінями , адже існує безліч варіантів їх використання крім макіяжу очей:
лак для нігтів і тіні
1 Нігті . Маючи флакончик прозорого лаку можна створити свій унікальний колір , який буде ідеально підходить під макіяж очей. Для цього необхідно висипати тіні в пляшечку з лаком , чим більше тіней - тим більш насиченою буде відтінок лаку. Або ж можна нафарбувати нігті безбарвним лаком і зверху трохи струсити тіней , щоразу отримуючи новий відтінок.
2 Хайлайтер або іллюмінайзер . Білі та кремові відтінки тіней відмінно показують себе в якості хайлайтера або іллюмінайзера , вони стійко тримаються на шкірі і підсвічують обличчя.
3 Румяна або бронзер . Рожеві , червоні й коричневі відтінки добре виглядають на вилицях і щоках , також можна додати трохи блиску на область скул за допомогою сатинових або блискучих тіней , щоб домогтися більш рельєфного особи .
помада і тіні для повік
4 Помада . Змішуємо вазелін і тіні вподобаного відтінку і отримуємо соковитий гарний відтінок для губ. Насиченість кольору можна регулювати від ніжного до яскравого , поступово додаючи тіні.
5 . Крем . Мінеральні тіні також можна додавати в звичайні крему або лосьени для тіла , якщо хочете отримати здоровий блиск шкіри або просто звернути на себе увагу на вечірці. Особливо актуально це буде для артистів , танцюристів і всіх тих , хто виступає на сцені.
 
Мінеральні тіні - це дійсно чудове засіб для макіяжу , за допомогою якого можна виглядати яскраво і натурально одночасно!

Коментарі (0)

Коментувати