My Cart

Ваш кошик

Товарів 0   /   На суму 0.00

Нові лінії по догляду за обличчям від AUBREY ORGANICS

НОВІ ЛІНІЇ AUBREY ORGANICS для органічного догляду за шкірою обличчя - результат нашого дворічного інтенсивного вивчення, досліджень і кропіткої роботи .
 
Ви знайдете тут все ті ж унікальні інгредієнти - олія чилійської троянди, олія обліпихи, протеїн вівса, CoQ10, олія ши, олія жожоба, алое віра та багато інших. Поряд з ними в наших засобах по догляду за шкірою від тепер презентовано безліч нових перевірених інгредієнтів, підтвердженими клінічними випробуваннями: екстракт насіння жита, карнозин і розторопша для зменшення утворення зморшок; опунция кактусу, киноа та пептиди молочного білка для пружності шкіри; екстракт кореня буряків для зволоження шкіри; астра солончакова для зменшення почервоніння і чутливості; природна саліцилова кислота з вербової кори для боротьби з акне і багато іншого.
 

 

Як і всі наші натуральні продукти, нові формули розроблені виходячи з концепції створеної засновником компанії Обрі Гемптоном, - це поєднання вікових традицій використання рослин з новими науковими досягненнями. Починаючи з 1967 року, через роки, ми продовжуємо вдосконалювати наші продукти, використовуючи новітні технології, залишаючись при цьому вірними нашій філософії, що натуральне - це завжди найкраще.

Якщо Ви є постійним шанувальником Обрі Органікс, то Ви вже знаєте нашу прихильність чистим, здоровим продуктам без нафтохімічних компонентів. Якщо Ви новачок, то Вам належить відкрити, що можуть зробити для Вашої шкіри рослинні, натуральні і органічні інгредієнти. Ми сподіваємося, що Вам сподобаються наші нові засоби!

Для Вас:

 

Відновлююча терапія для сухої шкіри; 
Антивікова терапія для всіх типів шкіри; 
Заспокійлива шкіру терапія для чутливої ​​шкіри; 
Очищаюча терапія для жирної шкіри або шкіри з акне; 
Щоденний базовий догляд для нормальної / сухої і нормальної / жирної шкіри; 
Спеціальний догляд для всіх типів шкіри.

 

Коментарі (0)

Коментувати