My Cart

Ваш кошик

Товарів 0   /   На суму 0.00

Aubrey Organics (USA, Florida)

 

45 років тому ми ПЕРШИМИ почали створювати 100% натуральні косметичні засоби.

Сьогодні ми є ПЕРШОЇ компанією, що отримала сертифікат виробника органічних продуктів.
 
У 1967 році американський фітохімік
Обрі Хемптон створив компанію
Обрі Органікс ® (Aubrey Organics ®). Його мати була травником і сама в домашніх умовах готувала для себе засоби по догляду за шкірою і волоссям. Зриваючи ромашку, вона говорила: «Природа піклується про все - від коріння до квіткової головки». Дійсно, навіщо використовувати хімію, якщо природа може дати більше? Обрі Хемптон дав собі слово працювати тільки з натуральними інгредієнтами. З тих пір в компанії Обрі Органікс розроблено більше 200 засобів по догляду за волоссям, шкірою і тілом; ці продукти отримали визнання в різних країнах світу як самі натуральні, які можна знайти на косметичному ринку.
 
У 1994 компанія Обрі Органікс стала першим виробником продукції індивідуального догляду, що отримала сертифікат виробника екологічно чистих (органічних) продуктів від QAI (Quality Assurance International - Міжнародний комітет по гарантії якості, Сан-Дієго, штат Каліфорнія, США - організація з незалежної сертифікації органічних продуктів, підтримуюча виробництво органічної продукції в США і по всьому світу).
 
Ми купуємо тільки найчистіші натуральні та органічні рослинні компоненти за справедливою ринковою вартістю у всьому світі і використовуємо їх у 100% натуральних продуктах ручної роботи. Це саме життєздатне і етичне використання цих прекрасних компонентів.
 
Обрі Органікс - ПЕРША компанія з виробництва косметичних засобів, яка:
 
• Стала вказувати інгредієнти на етикетках до продуктів - 1967
• Розробила натуральний антиоксидантний консервант з екстракту насіння грейпфрута - 1974
• Ввела в практику виробництва натуральних косметичних засобів наступні інгредієнти:
 
- Незамінні жирні кислоти для натуральної кремовою основи - 1967
- Лактальбуміну (молочний протеїн) - 1967
- Масло жожоба - 1972
- Масло примули - 1982
- Олія насіння плодів чилійської троянди (Rosa Mosqueta ®) - 1986
- Масло блакитний ромашки - 1987
- Трав'яну камедь і вітамін В-5 - 1988
- Натуральні фруктові кислоти - 1990
- Зелений чай Матчу - 1995
- Синьо-зелені водорості і екстракт виноградних кісточок - 1999
- Обліпихова олія і Ефір-С - 1999
- Сік з органічного апельсинового макухи - 2003
 
Обрі Органікс - єдина американська косметична компанія, продукція якої сертифікована BDIH (Німеччина) - Федерація німецьких виробників і дистриб'юторів фармацевтичних препаратів, товарів для здорового способу життя, дієтичних добавок, засобів особистої гігієни та товарів медичного призначення.
 
Сьогодні Обрі Органікс як і раніше залишається новатором у виробництві натуральних і екологічно чистих косметичних засобів. Розроблено склад більше 200 натуральних засобів по догляду за волоссям, шкірою і тілом; всі вони вручну виготовляються на заводі в місті Тампа, штат Флорида, США (за винятком кускового мила, яке вручну робиться у Франції). Завод постійно проходить перевірку і сертифікацію як виробниче підприємство, де натуральні інгредієнти можуть проводитися вручну - органічним способом.
 
Вся продукція відповідає Нормам GMP (Правила, які мають силу закону, сформульовані FDA - Управлінням по санітарному нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США, що зобов'язують виробників лікарських засобів, медичного обладнання, харчових продуктів дотримуватися стандарти якості для виробництва безпечної, чистої та ефективної продукції). Слідування Нормам GMP забезпечує компанії репутацію виробника якісної продукції.
 
Компанія Обрі Органікс не проводить тестування на тваринах і не використовує отримані цим способом дані для підтвердження безпеки і ефективності інгредієнтів; при цьому у нас є всі докази безпечного використання компонентів.